İnşaat ve Taahhüt

Egfa Turizm Şirketler Topluluğu'nun inşaat ve taahhüt şirketleri; hem Türkiye'de hem yurt dışında her türlü bina ve altyapı projelerine ilişkin hizmet grubunda çeşitli uzmanlık ve tecrübeye dayalı faaliyetlerini etkin olarak sürdürmektedir; yüksek binalar, alışveriş ve ticaret merkezleri, oteller, tatil köyleri, sanayi tesisleri, baraj ve hidroelektrik santralları, sulama tesisleri, tüneller, karayolları, betonarme silolar, atıksu ve içmesuyu arıtma tesisleri, zemin stabilizasyonu ve temel kazık işleri bu kapsamdadır.

Egfa Turizm, kamu ve özel sektör müşterileri için çalışırken, gerçekleştirdikleri projeler yerel ekonomilerin büyümesine yardımcı olmuş, toplumların ve bireylerin hayat standartlarını iyileştirmiştir.

Egfa Turizm, Şirketler Topluluğu jeoteknik ve temel kazık işleri, mekanik-elektrik-tesisat montaj işleri ile mimari ve tasarım hizmetleri alanlarında ihtisas sahibi şirketleri de bünyesinde bulundurmaktadır.
Egfa Turizm, Topluluğu bünyesinde, inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyet gösteren şirketler aşağıda belirtilmiştir:

Firmamız, inşaat ve taahhüt hizmetlerinde; projelendirmeden yapım aşamasına dek, malzeme seçimi ve uygulamada kaliteden ödün vermemektedir. Yapımını sürdürdüğümüz ve tamamladığımız yapılar bunun en açık örneğidir. Firmamız ayrıca, profesyonel teknik kadrosu ile, kendi inşaatlarınızın  şantiye takibini de yürütmektedir. Bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti herzaman ön planda tutulmaktadır.

 Firmamız; çelik, betonarme, prefabrik endüstriyel yapılar, konut ve işmerkezi yapıları, içme suyu ve kanalizasyon şebekesi,çevre düzenlemesi, peyzaj ve tadilat işlerine kadar inşaat sektörünün hemen hemen her alanında faaliyet göstermektedir.